Třebovle - Zásmuky 4:0

17. kolo III. třídy sk. B, sobota 13. 4. 2019, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II - Liblice B 2:2 (PK 3:5)
Kozojedy - Pečky B 2:4
Radim - Dobřichov 1:1 (PK 2:1)
Třebovle - Zásmuky 4:0
Rostoklaty - Tismice 2:1
Kouřim B - Svojšice 0:1
Plaňany - Dolní Chvatliny 6:0

Svojšice - Třebovle 1:4

16. kolo III. třídy sk. B, sobota 6. 4. 2019, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dolní Chvatliny - Rostoklaty 0:2
Kozojedy - Plaňany 2:3
Svojšice - Třebovle 1:4
Zásmuky - Radim 2:0
Liblice B - Kouřim B 1:1 (PK 6:5)
Tismice - Břežany II 3:1
Pečky B - Dobřichov 4:1

Třebovle - Liblice B 1:1 (PK 3:1)

15. kolo III. třídy sk. B, sobota 30. 3. 2019, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Pečky B - Plaňany 2:0
Kouřim B - Tismice 1:4
Břežany II - Dolní Chvatliny 3:0
Radim - Svojšice 4:1
Rostoklaty - Kozojedy 2:1
Třebovle - Liblice B 1:1 (PK 3:1)
Dobřichov - Zásmuky 3:1

Tismice - Třebovle 1:3

14. kolo III. třídy sk. B, neděle 24. 3. 2019, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Svojšice - Dobřichov 1:2
Kozojedy - Břežany II 11:3
Dolní Chvatliny - Kouřim B 2:5
Pečky B - Zásmuky 2:1
Plaňany - Rostoklaty 2:1
Tismice - Třebovle 1:3
Liblice B - Radim 0:0 (PK 3:2)

Rozpis utkání A mužstva pro jarní část sezóny 2018/2019

Níže je k dispozici rozpis utkání A mužstva pro jarní část sezóny 2018/2019.

Rozpis utkání III. třídy skupiny B - jaro 2018/2019

Dolní Chvatliny - Třebovle 0:7

13. kolo III. třídy sk. B, sobota 17. 11. 2018, 13:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Liblice B - Dobřichov 1:0
Svojšice - Zásmuky 1:3
Dolní Chvatliny - Třebovle 0:7
Kozojedy - Kouřim B 2:3
Rostoklaty - Pečky B 2:0
Plaňany - Břežany II 3:0
Tismice - Radim 5:3

Třebovle - Kozojedy 3:2

12. kolo III. třídy sk. B, sobota 10. 11. 2018, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Plaňany 1:3
Zásmuky - Liblice B 2:2 (PK 3:4)
Třebovle - Kozojedy 3:2
Radim - Dolní Chvatliny 11:1
Břežany II - Rostoklaty 1:7
Pečky B - Svojšice 2:3
Dobřichov - Tismice 2:4

Plaňany - Třebovle 1:2

11. kolo III. třídy sk. B, neděle 4. 11. 2018, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dolní Chvatliny - Dobřichov 0:3
Břežany II - Pečky B 1:10
Kozojedy - Radim 2:1
Rostoklaty - Kouřim B 3:1
Liblice B - Svojšice 9:1
Tismice - Zásmuky 3:1
Plaňany - Třebovle 1:2

Třebovle - Rostoklaty 2:0

10. kolo III. třídy sk. B, sobota 27. 10. 2018, 14:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Svojšice - Tismice 1:2
Kouřim B - Břežany II 8:1
Zásmuky - Dolní Chvatliny 10:1
Třebovle - Rostoklaty 2:0
Radim - Plaňany 1:2
Pečky B - Liblice B 3:3 (PK 3:2)
Dobřichov - Kozojedy 1:2

Břežany II - Třebovle 2:0

9. kolo III. třídy sk. B, sobota 20. 10. 2018, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Pečky B 2:1
Dolní Chvatliny - Svojšice 1:4
Břežany II - Třebovle 2:0
Kozojedy - Zásmuky 5:1
Rostoklaty - Radim 1:0
Tismice - Liblice B 3:5
Plaňany - Dobřichov 5:0

Stránky

Přihlásit se k odběru SPORTOVNÍ KLUB TŘEBOVLE RSS