Třebovle - Tismice 2:4

8. kolo III. třídy sk. B, sobota 15. 10. 2019, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Svojšice 2:1
Třebovle - Tismice 2:4
Břežany II - Český Brod C 6:0
Radim - Dobřichov 2:3
Zásmuky - Kozojedy 5:0
Chotutice - Rostoklaty 2:1
Liblice B - Pečky B 3:2

Český Brod C - Třebovle 3:0

7. kolo III. třídy sk. B, sobota 5. 10. 2019, 13:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Třebovle 3:0
Radim - Pečky B 2:3
Chotutice - Kouřim B 3:2
Tismice - Zásmuky 6:5
Dobřichov - Svojšice 3:1
Rostoklaty - Břežany II 1:1 (PK 4:3)
Kozojedy - Liblice B 2:9

Třebovle - Rostoklaty 4:1

6. kolo III. třídy sk. B, sobota 28. 9. 2019, 16:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Dobřichov 0:2
Třebovle - Rostoklaty 4:1
Břežany II - Chotutice 3:3 (PK 5:4)
Zásmuky - Český Brod C 1:3
Svojšice - Pečky B 1:2
Radim - Kozojedy 6:1
Liblice B - Tismice 14:4

Chotutice - Třebovle 3:3 (PK 5:4)

5. kolo III. třídy sk. B, sobota 21. 9. 2019, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Pečky B - Dobřichov 1:0
Kouřim B - Břežany II 1:1 (PK 3:4)
Chotutice - Třebovle 3:3 (PK 5:4)
Český Brod C - Liblice B 3:6
Kozojedy - Svojšice 3:1
Rostoklaty - Zásmuky 1:1 (PK 4:5)
Tismice - Radim 2:3

Třebovle - Břežany II 4:1

4. kolo III. třídy sk. B, sobota 14. 9. 2019, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Pečky B 1:1 (PK 4:3)
Třebovle - Břežany II 4:1
Zásmuky - Chotutice 10:0
Svojšice - Tismice 2:5
Radim - Český Brod C 4:2
Liblice B - Rostoklaty 4:0
Dobřichov - Kozojedy 2:5

Třebovle - Kouřim B 0:1

3. kolo III. třídy sk. B, sobota 7. 9. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Svojšice 4:1
Břežany II - Zásmuky 3:3 (PK 5:6)
Chotutice - Liblice B 0:8
Třebovle - Kouřim B 0:1
Tismice - Dobřichov 2:2 (PK 2:4)
Kozojedy - Pečky B 4:2
Rostoklaty - Radim 2:7

Zásmuky - Třebovle 1:4

2. kolo III. třídy sk. B, sobota 31. 8. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim - Chotutice 9:1
Pečky B - Tismice 7:2
Kouřim B - Kozojedy 3:2
Svojšice - Rostoklaty 8:2
Zásmuky - Třebovle 1:4
Liblice B - Břežany II 3:2
Dobřichov - Český Brod C 2:1

Třebovle - Liblice B 4:2

1. kolo III. třídy sk. B, sobota 24. 8. 2019, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Pečky B 8:1
Třebovle - Liblice B 4:2
Zásmuky - Kouřim B 1:1 (PK 4:3)
Břežany II - Radim 1:4
Chotutice - Svojšice 1:2
Rostoklaty - Dobřichov 4:1
Tismice - Kozojedy 5:1

Třebovle - Dolní Chvatliny 10:0

26. kolo III. třídy sk. B, sobota 15. 6. 2019, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II - Plaňany 2:4
Dobřichov - Liblice B 2:1
Třebovle - Dolní Chvatliny 10:0
Zásmuky - Svojšice 6:0
Kouřim B - Kozojedy 3:0
Radim - Tismice 4:1
Pečky B - Rostoklaty 3:1

Kozojedy - Třebovle 2:4

25. kolo III. třídy sk. B, sobota 8. 6. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dolní Chvatliny - Radim 1:6
Kozojedy - Třebovle 2:4
Rostoklaty - Břežany II 4:1
Svojšice - Pečky B 1:1 (PK 1:3)
Plaňany - Kouřim B 5:0
Tismice - Dobřichov 7:2
Liblice B - Zásmuky 4:2

Stránky

Přihlásit se k odběru SPORTOVNÍ KLUB TŘEBOVLE RSS