Třebovle (mladší žáci) - Jestřabí Lhota 1:3

19. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 20. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Radim
Polepy - Rostoklaty 4:6
Třebovle - Jestřabí Lhota 1:3
Štítarský SK - Český Brod 0:13
Býchory - Kouřim 2:4
Bečváry - Velký Osek 1:13

Býchory - Třebovle (mladší žáci) 1:6

18. kolo okresního přeboru mladších žáků, neděle 14. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim - Polepy 7:1
Rostoklaty - Bečváry 1:3
Jestřabí Lhota - VOLNO
Kouřim - Český Brod 3:18
Velký Osek - Štítarský SK 16:1
Býchory - Třebovle 1:6

Třebovle - Rostoklaty 1:0

21. kolo III. třídy sk. B, sobota 13. 5. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Tuchoraz B 2:3
Dobré Pole - Kšely 5:0
Dobřichov - Zásmuky B 3:0
Kozojedy - Tismice 1:3
Třebovle - Rostoklaty 1:0
Liblice B - Tuklaty 2:3
Pečky B - Lošany 3:4

Lošany - Třebovle 3:1

20. kolo III. třídy sk. B, neděle 7. 5. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Pečky B 1:3
Kšely - Dobřichov 3:4
Tuklaty - Zásmuky B 3:0
Tismice - Dobré Pole 5:0
Rostoklaty - Kozojedy 1:1 (PK 4:5)
Liblice B - Tuchoraz B 1:2
Lošany - Třebovle 3:1

Třebovle (mladší žáci) - Kouřim 2:0

17. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 6. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Býchory
Polepy - Jestřabí Lhota 2:5
Třebovle - Kouřim 2:0
Bečváry - Radim 0:6
Štítarský SK - Rostoklaty 2:5
Český Brod - Velký Osek 7:4

Třebovle - Český Brod C 2:2 (PK 4:1)

19. kolo III. třídy sk. B, sobota 29. 4. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Tuchoraz B - Tuklaty 1:1 (PK 7:6)
Třebovle - Český Brod C 2:2 (PK 4:1)
Kozojedy - Lošany 5:1
Dobré Pole - Rostoklaty 5:0
Dobřichov - Tismice 6:1
Zásmuky B - Kšely 2:3
Pečky B - Liblice B 1:3

Liblice B - Třebovle 3:1

18. kolo III. třídy sk. B, neděle 23. 4. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Kozojedy 4:4 (PK 4:3)
Tuchoraz B - Pečky B 5:2
Tuklaty - Kšely 1:0
Tismice - Zásmuky B 7:2
Rostoklaty - Dobřichov 2:2 (PK 5:3)
Lošany - Dobré Pole 1:4
Liblice B - Třebovle 3:1

Polepy - Třebovle (mladší žáci) 3:1

15. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 22. 4. 2017, 14:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Kouřim
Polepy - Třebovle 3:1
Bečváry - Býchory 6:2
Český Brod - Radim 24:0
Štítarský SK - Jestřabí Lhota 0:8
Velký Osek - Rostoklaty 16:0

Třebovle - Tuchoraz B 10:2

17. kolo III. třídy sk. B, sobota 15. 4. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobré Pole - Český Brod C 7:1
Dobřichov - Lošany 2:2
Třebovle - Tuchoraz B 10:2
Kozojedy - Liblice B 6:2
Kšely - Tismice 1:6
Zásmuky B - Rostoklaty 2:3
Pečky B - Tuklaty 0:4

Třebovle (mladší žáci) - Bečváry 10:1

14. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 15. 4. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Polepy
Radim - Velký Osek 1:10
Třebovle - Bečváry 10:1
Jestřabí Lhota - Český Brod 1:10
Kouřim - Rostoklaty 1:4
Býchory - Štítarský SK 1:4

Stránky

Přihlásit se k odběru SPORTOVNÍ KLUB TŘEBOVLE RSS