Třebovle (mladší žáci) - Rostoklaty 4:4

21. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 20. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Velký Osek
Polepy - Český Brod 2:10
Bečváry - Štítarský SK 4:4
Třebovle - Rostoklaty 4:4
Jestřabí Lhota - Kouřim 12:0
Býchory - Radim 0:10

Velký Osek - Třebovle (mladší žáci) 6:0

Předehrávka 22. kola okresního přeboru mladších žáků, pátek 2. 6. 2017, 17:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Velký Osek - Třebovle 6:0
Radim - Jestřabí Lhota 2:2
Český Brod - VOLNO
Rostoklaty - Býchory 5:1
Štítarský SK - Polepy 0:6
Kouřim - Bečváry 2:5

Třebovle - Kšely 1:3

23. kolo III. třídy sk. B, sobota 27. 5. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Tuklaty 2:3
Dobré Pole - Dobřichov 14:0
Kozojedy - Zásmuky B 5:2
Třebovle - Kšely 1:3
Tuchoraz B - Rostoklaty 3:1
Liblice B - Lošany 9:0
Pečky B - Tismice 7:4

Radim - Třebovle (mladší žáci) 2:2

20. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 20. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim - Třebovle 2:2
Český Brod - Bečváry 25:1
Rostoklaty - VOLNO
Jestřabí Lhota - Býchory 18:2
Kouřim - Štítarský SK 3:3
Velký Osek - Polepy 11:1

Tismice - Třebovle 6:2

22. kolo III. třídy sk. B, sobota 20. 5. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Liblice B 0:3
Kšely - Kozojedy 5:3
Tuklaty - Dobřichov 9:1
Rostoklaty - Pečky B 4:0
Tismice - Třebovle 6:2
Zásmuky B - Dobré Pole 0:7
Lošany - Tuchoraz B 0:6

Třebovle (mladší žáci) - Jestřabí Lhota 1:3

19. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 20. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Radim
Polepy - Rostoklaty 4:6
Třebovle - Jestřabí Lhota 1:3
Štítarský SK - Český Brod 0:13
Býchory - Kouřim 2:4
Bečváry - Velký Osek 1:13

Býchory - Třebovle (mladší žáci) 1:6

18. kolo okresního přeboru mladších žáků, neděle 14. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim - Polepy 7:1
Rostoklaty - Bečváry 1:3
Jestřabí Lhota - VOLNO
Kouřim - Český Brod 3:18
Velký Osek - Štítarský SK 16:1
Býchory - Třebovle 1:6

Třebovle - Rostoklaty 1:0

21. kolo III. třídy sk. B, sobota 13. 5. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Tuchoraz B 2:3
Dobré Pole - Kšely 5:0
Dobřichov - Zásmuky B 3:0
Kozojedy - Tismice 1:3
Třebovle - Rostoklaty 1:0
Liblice B - Tuklaty 2:3
Pečky B - Lošany 3:4

Lošany - Třebovle 3:1

20. kolo III. třídy sk. B, neděle 7. 5. 2017, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C - Pečky B 1:3
Kšely - Dobřichov 3:4
Tuklaty - Zásmuky B 3:0
Tismice - Dobré Pole 5:0
Rostoklaty - Kozojedy 1:1 (PK 4:5)
Liblice B - Tuchoraz B 1:2
Lošany - Třebovle 3:1

Třebovle (mladší žáci) - Kouřim 2:0

17. kolo okresního přeboru mladších žáků, sobota 6. 5. 2017, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

VOLNO - Býchory
Polepy - Jestřabí Lhota 2:5
Třebovle - Kouřim 2:0
Bečváry - Radim 0:6
Štítarský SK - Rostoklaty 2:5
Český Brod - Velký Osek 7:4

Stránky

Přihlásit se k odběru SPORTOVNÍ KLUB TŘEBOVLE RSS